کتابخانه الکترونیکی pnueb

دانلود نمونه سوالات رشته تربیت بدنی خواهران با جواب تستی و تشریحی

با انتخاب هرکدام از دروس زیر میتوانید وارد صفحه دانلود نمونه سوال پیام نور آن درس بشوید و کتابچه آنرا دانلود نمایید. هرکتابچه حاوی نیمسالهای مختلف آن درس می باشد که اکثر این نمونه سوالات پیام نور با جواب هستند

ارسال نظر (نظرات و پیشنهادات خود را در رابطه با خواهران از قسمت زیر ارسال کنید)

 1. سلام
  دقیقا تمام دروسی که من میخوام و ندارین
  هزینه پرداخت کردم ،چی باید دانلود کنم؟؟؟
  شنا تخصصی، فوتبال، حرکات موزون، آزمایشگاه فیزیولوژی

  • 1396/8/28

   با سلام کاربرگرامی. همواره پیشنهاد ما به کاربران محترم سایت pnueb این است که پیش از پرداخت مبلغ حق عضویت ، حتما جستجویی در سایت و در میان نمونه سوالات رشته خود داشته باشند و درصورتیکه نمونه سوالات موجود بود مبلغ را پرداخت نمایند . برخی دروس به دلیل اینکه درخواستی برای آن نبوده است بدون نمونه سوال می باشد زیرا تیم آموزشی براساس درخواست های کاربران و اولویت بندی آنها نمونه سوالات را تهیه و آماده سازی می کند . لطفاً کد دروس را جهت بررسی اراسال بفرمایید .

 2. سلام من خق عضویتمو دوبار پرداخت کردم اما باز میگه پراخت کنید! چکار کنم

  • 1396/3/20

   باسلام.کاربر گرامی،اگر مبلغ از حساب شما کسر و رسید پرداخت برای شما نیز صادر شده،اما افزایش اعنبار برای شما لحاظ نشده است به این دلیل می باشد که عملیات خرید از طرف بانک ناموفق بوده و بانک تائیدیه خرید را برای ما ارسال نکرده است. در این مواقع پول نزد بانک مانده و خود بانک تا 72ساعت مبلغ را به حساب بانکی کارت شما باز می گرداند. لطفاً موجودی حساب خود را چک کنید .

 3. سلام ببخشید من حق عضویتمو دوبار پرداخت کردم اما باز میگه پراخت کنید

  • 1396/3/20

   باسلام.کاربر گرامی،اگر مبلغ از حساب شما کسر و رسید پرداخت برای شما نیز صادر شده،اما افزایش اعنبار برای شما لحاظ نشده است به این دلیل می باشد که عملیات خرید از طرف بانک ناموفق بوده و بانک تائیدیه خرید را برای ما ارسال نکرده است. در این مواقع پول نزد بانک مانده و خود بانک تا 72ساعت مبلغ را به حساب بانکی کارت شما باز می گرداند.

 4. سلام خسته نباشید فایل اناتومی رو دانلود کردم ازم یه پسورد میخواد من نمیتونم پسورد چی بزنم

  • 1395/11/17

   با سلام کاربر گرامی. هیچ یک از فایل های ما دارای پسورد نمی باشند. لطفاً نرم افزار پی دی اف خوان خود را آپدیت نمایید . شما می توانید نرم افزارهای پی دی اف خوان را از قسمت پایین سایت pnueb نیز دریافت کنید.

 5. با سلام ...کتابچه نمونه سوالات بعضی دروس باز نمیشود....هشداری با محتوای(فایل منبع موجود نیس)را میدهد...برای رفع این مشکل چ کنم؟؟؟

  • 1395/10/4

   باسلام.کاربر گرامی،ابتدا مطمئن شوید که فایل را بطور کامل دریافت نموده اید . احتمالا فایل شما ناقص دانلود شده است.سپس با یک نرم افزار پی دی اف خوان جدید فایلها را مشاهده نمایید. میتوانید نرم افزار مناسب پی دی اف خوان را از پایین سایت pnueb دریافت نمایید

 6. با سلام و خسته نباشید. درس زبان تخصصی 2 پاسخنامه ها رو با جواب تست غلط گذاشتید! چرا.؟؟

  • 1395/5/28

   باسلام.کاربر گرامی،پاسخنامه ها از منابع معتبر تهیه می شود.چنانچه در صحت پاسخنامه درسی تردید دارید لطفا از طریق بخش پشتیبانی برای واحد پشتیبانی به همراه گزینه درست ارسال کنید تا سریعا رسیدگی کنیم