کتابخانه الکترونیکی pnueb

PNUEB

دانلود برنامه امتحانات رشته اخلاق اسلامی پیام نور

امتیاز دهید
0
0 رای
 1. برنامه امتحانات پیام نور که بصورت تفکیک شده بر اساس رشته در سایت قرار گرفته در برگیرنده تاریخ امتحانات پیام نور (تاریخ و ساعت امتحان پایان ترم هر درس) می باشد. با مطالعه و بررسی آن می توانید با خیالی راحت تر نسبت به انتخاب واحد اقدام کنید و از تداخل امتحانات خود جلوگیری کنید.
 2. این برنامه به صورت کاملا اختصاصی توسط تیم pnueb (به صورت طبقه بندی شده در هر رشته) برای راحتی و پیش بینی و برنامه ریزی شما دانشجویان گردآوری شده است.
 3. اما با توجه به اینکه دانشگاه پیام نور به صورت رسمی آن را منتشر نکرده است ممکن است در زمان انتخاب واحد دچار تغییراتی شود. بنابراین برای اطلاع دقیق از تاریخ امتحانات خود به سیستم گلستان پیام نور گزارش 428 مراجعه کنید.

اخلاق گرایش اخلاق اسلامی

ارسال نظر (نظرات و پیشنهادات خود را در رابطه با دانلود برنامه امتحانات رشته اخلاق اسلامی پیام نور از قسمت زیر ارسال کنید)

 1. با سلام من ورودی جدید هستم رشته اخلاق گرایش اخلاق کاربردی که سال 97 ارائه شد لطفا منابع و تاریخ امتحانات و نمونه سوالات این رشته ارائه شود با تشکر

  • 1397/11/23

   سلام.کاربر گرامی
   کدهای درسی خود را در سایت وارد کنید. احتمالا نمونه سوالات آن در سایت باشد. برای منابع و برنامه امتحانات نیز سعی خواهیم کرد ان شاالله در ترم آینده به سایت اضافه کنیم.