کتابخانه الکترونیکی pnueb

PNUEB

تاریخ امتحانات رشته توسعه روستایی (توسعه کشاورزی) پیام نور

امتیاز دهید
5
1 رای
 1. برنامه امتحانات پیام نور که بصورت تفکیک شده بر اساس رشته در سایت قرار گرفته در برگیرنده تاریخ امتحانات پیام نور (تاریخ و ساعت امتحان پایان ترم هر درس) می باشد. با مطالعه و بررسی آن می توانید با خیالی راحت تر نسبت به انتخاب واحد اقدام کنید و از تداخل امتحانات خود جلوگیری کنید.
 2. این برنامه به صورت کاملا اختصاصی توسط تیم pnueb (به صورت طبقه بندی شده در هر رشته) برای راحتی و پیش بینی و برنامه ریزی شما دانشجویان گردآوری شده است.
 3. اما با توجه به اینکه دانشگاه پیام نور به صورت رسمی آن را منتشر نکرده است ممکن است در زمان انتخاب واحد دچار تغییراتی شود. بنابراین برای اطلاع دقیق از تاریخ امتحانات خود به سیستم گلستان پیام نور گزارش 428 مراجعه کنید.

مهندسی کشاورزی- توسعه روستایی گرایش  توسعه کشاورزی

ارسال نظر (نظرات و پیشنهادات خود را در رابطه با تاریخ امتحانات رشته توسعه روستایی (توسعه کشاورزی) پیام نور از قسمت زیر ارسال کنید)

 1. سلام وقت بخیر
  خسته نباشید.ممنون از سایت خوبتون- یک پیشنهاد داشتم اینکه امکان آپلود سوالات رو در کل طول ترم نیز فراهم کنید و تا بشه سوالاتی رو که داریم رو با سهولت بیشتری برای استفاده دیگران در سایت قرار بدیم.

  • 1396/4/8

   باسلام.کاربر گرامی، امکان آپلود نمونه سوالات تا قبل از شروع امتحانات وجود دارد. فقط در هنگام امتحانات پایان ترم بسته شده و باشروع ترم باز می شود

# برچسب ها