PNUEB

آغاز درخواست مهمان و تغییر رشته نیمسال اول 94-93

1393/6/2
1938
0
ثبت درخواست مهمان و تغییر رشته نیمسال اول 94-93 دانشگاه پیام نور از اول شهریورماه آغاز و تا 15 شهریورماه 93 ادامه خواهد داشت.

به گزارش پایگاه خبری کتابخانه الکترونیکی پیام نور (pnueb):   براساس تقویم آموزشی سال تحصیلی 94-93 دانشگاه پیام نور ، ثبت درخواست  مهمان و  تغییر رشته  نیمسال اول  94-93  دانشگاه  پیام نور  از  اول شهریورماه  آغاز  و تا  15 شهریورماه 93  ادامه خواهد داشت.
 

 

 

 

 

 

مهلت ثبت درخواست : 1 شهریورماه لغایت 15 شهریورماه 93

 

 

 

برای ارائه درخواست مهمانی به دو شکل حضوری و غیر حضوری می توانید عمل کنید که هر یک از دانشگاه های پیام نور به شیوه خود عمل می کند پس بهتر است قبل از انجام هر کاری از دانشگاه خود سوال کنید که حضوری و یا به صورت غیر حضوری در سیستم گلستان باید درخواست بدهید.

 

 

 

در روش غیر حضوری با مراجعه به سیستم گلستان پیام نور به آدرس reg.pnu.ac.ir و با ورود به پنل کاربری خود از مسیر زیر نسبت به ثبت در خواست خود اقدام کنید :

 

 

آموزش -> دانشجو -> درخواست ها -> تقاضای انتقال و مهمان -> تقاضای انتقال به صورت مهمان در واحدها و مراکز داخلی

 

 

 

 

 

 

 

 

 

دستورالعمل و شرایط مهمان و انتقالی در پیام نور

 

 

 

 

  تذکر مهم : توجه داشته باشید در صورتی که در سیستم گلستان درخواست مهمان داده باشید تا زمانی که وضعیت شما در سیستم گلستان مشخص نشود که با مهمان شما مبدا و مقصد موافقت کرده است یا خیر ، امکان انتخاب واحد در نیمسال بعد را نخواهید داشت.

 

   

 

 

 

 

 

مهلت ثبت درخواست : 1 شهریورماه لغایت 15 شهریورماه 93

 

 

 

  

 

همچنین در تقویم آموزشی سال تحصیلی جدید مهلت ثبت درخواست تغییر رشته و تغییر گرایش از 1 شهریورماه لغایت 15 شهریورماه 93 می باشد که دانشجویان باید به صورت حضوری درخواست کتبی در دانشگاه خود بدهند.

 

 

 

 

شرایط جدید تغییر رشته در دانشگاه پیام نور

 

 

 


امتیاز دهید
0
0 رای

فروشگاه کتاب دیجیتالی کتابچین


کتابچین یک اپلیکیشن کتابخوان است که امکان مطالعه ی هزاران کتاب الکترونیک و صوتی را در هر زمان و مکان فراهم می کند.
در کتابچین شما می توانید نسخه الکترونیک کتابها را با یک سوم قیمت چاپی آنها خریداری نمایید . همچنین کتابهای رایگان زیادی نیز در دسترس شما خواهد بود که به راحتی می توانید دانلود و مطالعه کنید.


اپلیکیشن کتابچین در تمامی گوشی ها (اندروید و آی او اس) و همچنین کامپیوتر و لپ تاپ قابل اجراست.


دانلود کتابچین

ارسال نظر