PNUEB

دروس عمومی پیام نور و نکات مربوط به انتخاب واحد

1392/6/17
3972
0
از سال تحصیلی 92-93 طی بخشنامه وزارت علوم، درس دانش خانواده و جمعیت (2 واحدی) جایگزین درس جمعیت تنظیم خانواده گردید.

لیست دروس عمومی (کارشناسی ناپیوسته) سال تحصیلی 92-93 را میتوانید از فایل زیر دانلود کنید:

دانلود لیست دروس عمومی کارشناسی ناپیوسته سال تحصیلی 92-93

 

نکات مربوط به انتخاب دروس عمومی کارشناسی ناپيوسته :

  • از سال تحصیلی 92-93 طی بخشنامه وزارت علوم، درس دانش خانواده و جمعیت (2 واحدی) جایگزین درس جمعیت تنظیم خانواده گردید.

  • دانشجویان رشته های "آموزش زبان انگلیسی"، "آموزش حرفه و فن"، "آموزش دینی و عربی"، "آموزش علوم تجربی" و "آموزش ریاضی" که دروس بهداشت و محیط زیست و جمعیت تنظیم خانواده را در دوره کاردانی نگذرانده اند باید دروس بهداشت و محیط زیست و دانش خانواده و جمعیت را اخذ نمایند.

لازم به ذکر است دانشجویانی که در سنوات قبل درس جمعیت تنظیم خانواده را گذارنده اند نیازی به گذارندن درس دانش خانواده و جمعیت ندارند. 

  •  دانشجویان دوره کارشناسی ناپیوسته با توجه به گذراندن چهار واحد درسی در دوره کاردانی صرفاً موظفند تنها چهار درس (از هر گرایش یک درس) از چهار گرایش "مبانی نظری اسلام" ، "انقلاب اسلامی" ، "تاریخ تمدن اسلامی" و "آشنایی با منابع اسلامی" را انتخاب کنند.

 

نکات مربوط به رشته های خاص :

رشته تربیت بدنی (مدیریت برنامه ریزی تربیت بدنی):

از مجموع دروس عمومی درس دانش خانواده و جمعیت و از مجموع دروس عمومی معارف ، طبق جدول (لیست دروس عمومی كارشناسي ناپيوسته) ملزم به اخذ 8 واحد می باشند.

 

رشته های آموزش و پرورش ابتدایی، امور تربیتی ، آموزش حرفه وفن ، آموزش ریاضی ، آموزش علوم تجربی :

از مجموع دروس عمومی درس زبان خارجه و تربیت بدنی 2 و از مجموع دروس عمومی معارف طبق جدول (لیست دروس عمومی كارشناسي ناپيوسته) ملزم به اخذ 8 واحد می باشند.

 

رشته آموزش زبان انگلیسی :

از مجموع دروس عمومی تربیت بدنی 2 و از مجموع دروس عمومی معارف طبق جدول (لیست دروس عمومی كارشناسي ناپيوسته) ملزم به اخذ 8 واحد می باشند.

 

رشته تربیت معلم قرآن کریم :

از مجموع دروس عمومی درس تربیت بدنی 2 ، فارسی و زبان خارجه و از مجموع دروس عمومی معارف طبق جدول (لیست دروس عمومی كارشناسي ناپيوسته) ملزم به اخذ 8 واحد می باشند.

 

رشته آموزش دینی و عربی :

از مجموع دروس عمومی درس زبان خارجه و تربیت بدنی 2 و از مجموع دروس عمومی معارف طبق جدول (لیست دروس عمومی كارشناسي ناپيوسته) ملزم به اخذ 8 واحد می باشند.

در خصوص دانشجویان رشته آموزش دینی و عربی، مجموع 8 واحد دروس عمومی معارف مختص به ورودیهای سال تحصیلی  91-90 و بعد از آن می باشد و شامل سایر دانشجویان این رشته در سنوات قبل که 6 واحد گزرانده اند نمی شود.

 

رشته تولیدات دامی :

از مجموع دروس عمومی درس تربیت بدنی 2 و از مجموع دروس عمومی معارف طبق جدول (لیست دروس عمومی كارشناسي ناپيوسته) ملزم به اخذ 8 واحد می باشند.

همچنین در صورت نگذراندن درس جمعیت تنظیم خانواده در دوره کاردانی دانشجویان ملزم به اخذ درس دانش خانواده و جمعیت می باشند.

شایان ذکر است دانشجویانی که در سنوات قبل درس جمعیت تنظیم خانواده را گذارنده اند نیازی به گذارندن درس دانش خانواده و جمعیت ندارند.


امتیاز دهید
0
0 رای

فروشگاه کتاب دیجیتالی کتابچین


کتابچین یک اپلیکیشن کتابخوان است که امکان مطالعه ی هزاران کتاب الکترونیک و صوتی را در هر زمان و مکان فراهم می کند.
در کتابچین شما می توانید نسخه الکترونیک کتابها را با یک سوم قیمت چاپی آنها خریداری نمایید . همچنین کتابهای رایگان زیادی نیز در دسترس شما خواهد بود که به راحتی می توانید دانلود و مطالعه کنید.


اپلیکیشن کتابچین در تمامی گوشی ها (اندروید و آی او اس) و همچنین کامپیوتر و لپ تاپ قابل اجراست.


دانلود کتابچین

ارسال نظر