PNUEB

مصاحبه تکمیل ظرفیت آزمون نیمه متمرکز دوره دکتری 93 پیام نور

1393/8/19
2541
0
اطلاعات لازم برای شرکت در مصاحبه جهت معرفی شدگان مرحله تکمیل ظرفیت آزمون نیمه متمرکز دوره دکتری تخصصی دانشگاه پیام نور 1393 اعلام شد.

اطلاعیه شرکت در مصاحبه معرفی شدگان مرحله تکمیل ظرفیت آزمون نیمه متمرکز دوره دکتری تخصصی دانشگاه پیام نور – سال 1393

 

به گزارش پایگاه خبری کتابخانه الکترونیکی پیام نور(pnueb) :اطلاعات لازم برای شرکت در مصاحبه  جهت معرفی شدگان مرحله تکمیل ظرفیت آزمون نیمه متمرکز دوره دکتری تخصصی دانشگاه پیام نور 1393 اعلام شد. داوطلبان می توانند برای دریافت این اطلاعات به لینک های زیر مراجعه نمایند.
 

برای دریافت اطلاعیه شرکت در مصاحبه تکمیل ظرفیت دکتری سال 93 کلیک نمایید

برای دریافت فرم مصاحبه شرکت در تکمیل ظرفیت دکتری سال 93 کلیک نمایید

 

به اطلاع کلیه داوطلبان گرامی می رساند؛ افرادی که برای مصاحبه به این دانشگاه معرفی شده اند ضروری است در ساعات اداری بر اساس جدول زمانبندی و با همراه داشتن مدارک لازم به آدرسهای اعلام شده ( اطلاعیه ) مراجعه نمایند .

نکته مهم : به اطلاع آندسته از معرفی شدگان تکمیل ظرفیت که اسامی آنها برای مصاحبه در یک رشته گرایش و بیش از یک کد رشته محل اعلام شده است می رساند ؛ با توجه به شرایط آب و هوایی و بمنظور رفاه حال داوطلبان ، حضور در یک محل برای مصاحبه جهت ارزیابی در کلیه اولویتهای انتخابی کافی است و نیازی به حضور در مصاحبه سایر اولویتها وجود ندارد .

یاد آور می شود به دلیل محدویت زمانی موجود در اعلام نتایج به همراه داشتن مدارک ذیل در روز مصاحبه ضروری بوده و دریافت هیچ مدرکی در زمان دیگر امکان پذیر نمی باشد بنابراین امتیاز داوطلب صرفأ بر اساس مدارک دریافتی محاسبه خواهد شد .

مدارک لازم جهت مصاحبه :

1-     اصل و تصویر مدارک شناسایی (شناسنامه،کارت ملی )

2-     اصل و تصویر مدارک تحصیلی اعم از کارشناسی و کارشناسی ارشد با قید معدل

تبصره : در صورتیکه مدارک تحصیلی فاقد معدل می باشند ارائه اصل ریز نمرات با مهر محل تحصیل  یا گواهی جهت تائید معدل الزامی می باشد در غیر اینصورت امتیاز مدرک تحصیلی قابل محاسبه نمی باشد .

3-     اصل و تصویر کارت پایان خدمت ویژه برادران

4-     تصویر کارنامه اعلام نتایج انتخاب رشته

5-     اصل و تصویر مدارک ایثارگری (جانبازان،آزادگان و خانواده معظم شهدا)

6-      اصل و تصویر حکم کارگزینی ( مخصوص استفاده از سهمیه مربیان) استفاده از سهمیه مربیان صرفا مختص اعضاء محترم علمی رسمی قطعی و یا رسمی آزمایشی می باشد .

7-     اصل و تصویر گواهی بسیج فعال مورد تائید معاونت نیروی انسانی سازمان بسیج مستضعفین استان مربوطه

8-     2 قطعه عکس 4×3  پشت نویسی شده

9-        اصل مدارک پژوهشی اعم از پایان نامه کارشناسی ،مقاله ،کتاب چاپ شده و طرح های پژوهشی خاتمه یافته به همراه تصویر جلد و صفحه مربوط به شناسنامه مقاله یا کتاب .

تبصره : داوطلبان توجه داشته باشند  ضروری است قبل از مراجعه برای مصاحبه  ، تصویری از صفحات  شناسنامه آثار پژوهشی خود که اطلاعات نویسنده ، عنوان اثر و محل ثبت اثر در آن قید شده است را تهیه و به همراه داشته باشند  .

 10- اصل گواهی تدریس با قید هر نیمسال (مخصوص سهمیه مربیان )

11- اصل گواهی استمرار همکاری (مخصوص اعضاء محترم علمی )

12- اصل و تصویر مدارک مربوط به آزمونهای زبان انگلیسی مانند تافل و ...... با اعتبار حداقل 2 سال

13-اصل و تصویر فیش واریزی به مبلغ 250/000( دویست و پنجاه هزار ) ریال به حساب شماره 2178609001007 نزد بانک ملی شعبه بنفشه کد 1508 به نام دانشگاه پیام نور ( قابل پرداخت در کلیه شعب بانک ملی)

توجه: در روز مصاحبه همراه داشتن کلیه مدارک مورد اشاره در متن اطلاعیه  الزامی بوده و ارائه هیچ مدرکی پس از تاریخ مقرر امکان پذیر نخواهد بود. 

13- فرم شماره 1 مصاحبه که مربوط به اطلاعات فردی افراد می باشد پیوست اطلاعیه فوق بوده و داوطلبان می توانند با دانلود آن قبل از مراجعه اطلاعات لازم را تکمیل و فرم کامل شده را به مسئولین مصاحبه تحویل نمایند .

 

تذکر مهم : مصاحبه معرفی شدگان مرحله تکمیل ظرفیت رشته تاریخ اسلام مرکز بین الملل قشم صرفأ در مرکز تحصیلات تکمیلی تهران ( به نشانی مندرج در ردیف 1 جدول شماره 2 اطلاعیه )انجام خواهد شد.

شایان ذکر است  داوطلبان گرامی جهت اطلاع از تغییرات احتمالی به اطلاعیه های بعدی مرکز آزمون در سایت دانشگاه به آدرس :www.pnu.ac.ir توجه نمایند .

تبصره : تاریخهای اعلام شده به هیچ وجه قابل تمدید نمی باشد.

 

 


امتیاز دهید
0
0 رای

فروشگاه کتاب دیجیتالی کتابچین


کتابچین یک اپلیکیشن کتابخوان است که امکان مطالعه ی هزاران کتاب الکترونیک و صوتی را در هر زمان و مکان فراهم می کند.
در کتابچین شما می توانید نسخه الکترونیک کتابها را با یک سوم قیمت چاپی آنها خریداری نمایید . همچنین کتابهای رایگان زیادی نیز در دسترس شما خواهد بود که به راحتی می توانید دانلود و مطالعه کنید.


اپلیکیشن کتابچین در تمامی گوشی ها (اندروید و آی او اس) و همچنین کامپیوتر و لپ تاپ قابل اجراست.


دانلود کتابچین

ارسال نظر