PNUEB

برگزاری آزمون فراگیر کارشناسی ارشد در 4 اردیبهشت ماه

1394/1/23
1964
0
آزمون فراگیر نوبت پانزدهم در تاریخ 4 اردیبهشت 94 توسط سازمان سنجش در سراسر کشور برگزار خواهد شد

به گزارش پایگاه خبری کتابخانه الکترونیکی  پیام نور (pnueb): آزمون فراگیر نوبت پانزدهم در تاریخ 4 اردیبهشت 94 توسط سازمان سنجش در سراسر کشور برگزار خواهد شد.  

 

دوره پانزدهم کارشناسی ارشد فراگیر 94 دانشگاه پیام نور در تاریخ چهارم اردیبهشت ماه در سراسر کشور برگزار می‌شود و بیش از 16 هزار و 80 نفر در دو شیوه آموزشی شامل 11هزار نفر آموزشی، پژوهشی و 4 هزار و 240 نفر الکترونیکی پذیرش خواهد داشت.

نتایج این آزمون اواخر مرداد ماه سال جاری اعلام و پذیرفته شدگان برای مهر 94 دانشجوی کارشناسی ارشد دانشگاه پیام نور خواهند بود.

این آزمون در دانشگاه‌های شیراز، بهشتی، امیر کبیر، تهران، فردوسی‌ و برخی موسسات آموزشی در 101 شهر برگزار خواهد شد که شامل 38 هزار و 600 نفر داوطلب زن و 41 هزار و 801 نفر داوطلب مرد خواهد بود.

کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور از روز 1 اردیبهشت 94 از طریق سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org منتشر می شود.

 


امتیاز دهید
0
0 رای

فروشگاه کتاب دیجیتالی کتابچین


کتابچین یک اپلیکیشن کتابخوان است که امکان مطالعه ی هزاران کتاب الکترونیک و صوتی را در هر زمان و مکان فراهم می کند.
در کتابچین شما می توانید نسخه الکترونیک کتابها را با یک سوم قیمت چاپی آنها خریداری نمایید . همچنین کتابهای رایگان زیادی نیز در دسترس شما خواهد بود که به راحتی می توانید دانلود و مطالعه کنید.


اپلیکیشن کتابچین در تمامی گوشی ها (اندروید و آی او اس) و همچنین کامپیوتر و لپ تاپ قابل اجراست.


دانلود کتابچین

ارسال نظر