PNUEB

زمان ونحوه ثبت نام پذیرفته شدگان دوره دکتری

1394/5/29
1358
0
دکتر بخشی خانیکی زمان ثبت نام دانشجویان پذیرفته شده در آزمون دوره دکتری(ph.D) سال تحصیلی 95-94 را از تاریخ 94/6/5 لغایت 94/6/8 اعلام کرد

به گزارش پایگاه خبری کتابخانه الکترونیکی  پیام نور (pnueb): دکتر بخشی خانیکی زمان ثبت نام دانشجویان پذیرفته شده در آزمون دوره دکتری(ph.D) سال تحصیلی 95-94 را از تاریخ 94/6/5 لغایت 94/6/8 اعلام کرد.
معاون آموزش و تحصیلات تکمیلی دانشگاه پیام نور افزود: پذیرفته شدگان گرامی لازم است در مهلت اعلام شده با آماده کردن فایل اسکن شده مدارک خود به سامانه ثبت نام دانشگاه (گلستان) به آدرس اینترنتی http://reg.pnu.ac.ir مراجعه و ثبت نام نمایند.

معاون آموزش و تحصیلات تکمیلی دانشگاه پیام نور مدارک لازم جهت ثبت نام را «مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد»، «تصویر شناسنامه و کارت ملی»،«مدرک مشخص کننده نظام وظیفه (ویژه آقایان)»،«عکس با زمینه روشن» و « تائیدیه استفاده از سهمیه» ( برای داوطلبانی که از سهمیه استفاده نموده اند)، عنوان کرد.

1- ثبت نام کلیه پذیرفته شدگان این دوره برای نیمسال پائیز95-94 و بصورت غیر‌حضوری انجام می شود. پذیرفته شدگان گرامی لازم است با مراجعه به سایت http://reg.pnu.ac.ir از نحوه نام نویسی آگاهی یابند.
1-1- پذیرفته شدگان پس از ورود به سایت در مهلت اعلام شده و با مطالعه صفحه ورودی می‌توانند با استفاده از شناسه کاربری و گذر واژه(در صفحه اول سایت فوق الذکر در زمان ثبت نام اعلام می گردد ) وارد سیستم جامع خدمات آموزشی شوند.
1-2-پذیرفته شدگان لازم است اسکن مدارک ذیل را در قالبJPGیا JPEG و با حجم هرعکس حداکثر 250 کیلو بایت تهیه و در هنگام ثبت نام غیر حضوری بارگذاری نمایند.
1- تصویر صفحه اول وسوم شناسنامه
2- تصویر کارت ملی
3- عکس با زمینه روشن (جهت مراجعه حضوری 6 قطعه )
4- مدرک مشخص کننده وضعیت نظام وظیفه (ویژه آقایان )
5- تصویر مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد
6 -گواهی ازمراجع ذیربط مربوط به استفاده کنندگان از سهمیه
7-موافقت نامه رسمی برای کارمندان دولت و سازمان های دولتی و عمومی

شایان ذکر است مراحل ثبت نام، گام به گام در Help سیستم گلستان و همچنین در سایت اطلاع رسانی دانشگاه http:// pnu.ac.ir موجود می باشد.
2- دانشجو پس از ثبت نام اولیه و بارگذاری مدارک مورد نیاز، جهت تشکیل پرونده در زمان تعیین شده به محل قبولی مراجعه و نسبت به تشکیل پرونده اقدام نماید. بدین منظور لازم است کاربران ارشد رایانه مراکز، نسبت به تعریف تاریخ مراجعه حضوری، ساعت مراجعه و مکان مراجعه با درج آدرس و شماره تلفن درسامانه خدمات آموزشی در بازه زمانی 8/6/94 لغایت 11/6/94 اقدام نمایند.
3- در هنگام مراجعه دانشجو اصل مدارک با اطلاعات بارگزاری شده در سیستم گلستان مطابقت و به همراه رزومه علمی دانشجو در پرونده فیزیکی دانشجو درج می گردد و پس از آن کار بر خدمات آموزشی نسبت به تایید ثبت نام ( پذیرش نهایی )در سیستم گلستان اقدام می نماید .پس از طی مراحل مذکور امکان، اخذ شماره دانشجویی ، واریز شهریه و در نهایت انتخاب واحد فراهم می گردد.
4- با توجه به اینکه فایل عکس پذیرفته شدگان درسیستم جامع خدمات آموزشی فعال می باشد لازم است چهره پذیرفته شده با عکس موجود درسیستم و مدارک شناسایی تطبیق داده شود و در صورت مغایرت ضمن جلوگیری از ثبت نام، مراتب بصورت محرمانه به همراه یک قطعه عکس و نمونه دست خط دانشجو به اداره کل خدمات آموزشی ارسال گردد.
5- انتخاب واحد دانشجویان بر اساس تقویم دانشگاهی از تاریخ 15/6/94لغایت 20/6/94 خواهد بود.
6- رعایت تاریخهای اعلام شده در دستورالعمل سازمان سنجش آموزش کشور الزامی است و مسئولیت عدم رعایت آن بر عهده رئیس محترم مرکز خواهد بود.
7- مغایرتها و کمبودهای موجود در مدارک دانشجویان بایستی قبل از تاریخ های ذکر شده در دستورالعمل مذکور برای اعلام به سازمان سنجش آموزش کشور بصورت لیست شده با ذکر موارد مغایرت به اداره کل خدمات آموزشی ارسال شود. (لازم است موارد مغایرت به تفکیک موضوع، تهیه و از ارسال در یک لیست خودداری شود.) ودر صورت مشاهده مغایرت معدل، مغایرت مشخصات شناسنامه ای یا مدرک تحصیلی از پذیرفته شده به صورت موقت ثبت نام به عمل آورده و موارد تا قبل از تاریخ های ذکر شده ارسال گردد.
8- طبق فصل هفتم ماده 13 آئین نامه آموزشی (پذیرش واحدهای درسی)پذیرفته شدگانی که درس‌های گذرانده در دوره های دکتری(رسمی) دارند و متقاضی تطبیق واحد هستند تا پایان نیمسال پائیز 95-94 فرصت دارند درخواست خود را به همراه ریزنمرات تائید شده به آموزش مرکز ارائه نمایند.(شایان ذکر است معادلسازی دروس دوره دکتری در اداره کل خدمات آموزشی بررسی و اقدام می شود.)

9- طبق تبصره 2 ماده 4 آئین نامه آموزشی، پذیرفته شدگانی که درس‌های جبرانی (اعلام شده توسط گروه آموزشی) مربوط را در دوره کارشناسی ارشد نگذرانده اند موظف به انتخاب دروس جبرانی در نیمسال پائیز 95-94 می باشند.
10- فرم اطلاعات پذیرفته شدگان بصورت فایل pdf متعاقباٌ ارسال خواهد شد.
11- پذیرفته شدگان لازم است اسکن مدارک ذیل را در قالبJPGیا JPEG و با حجم هرعکس حداکثر K250تهیه و در هنگام ثبت نام غیر حضوری بارگذاری نمایند.
12- پذیرفته شدگان لازم است حداکثر تا تاریخ 31/6/1394 درمقطع قبل فارغ التحصیل شوند. بدیهی است از ثبت نام کسانی که تا تاریخ 31/6/94 فارغ التحصیل نمی‌شوند، ممانعت به عمل آید و فهرست آنان با قید تاریخ فراغت از تحصیل به اداره کل خدمات آموزشی ارسال شود.
13- دانشجویان می بایست اصل مدارک فوق را به همراه تصویر آن (جهت برابر اصل نمودن) و نیزمدارک علمی وتحقیقاتی خود را هنگام مراجعه حضوری به مرکز ارائه نمایند.
14- پذیرفته شدگان عضو هیات علمی پیام نور (رسمی و پیمانی)و دستیاران علمی پذیرفته شده از محل سهمیه دستیاران پیام نورموظف می باشند فرم تعهدنامه محضری ویژه دانشجویان دکتری را حداکثر تا پایان نیمسال اول 95-94 قبل از شروع امتحانات به دانشگاه محل تحصیل خود تحویل نمایند. تبصره: (مشمولینی که محل خدمت آنان درحال حاضر در دانشگاه پیام نور است، برای ادامه تحصیل باید از خدمت ترخیص شوند).


امتیاز دهید
0
0 رای

فروشگاه کتاب دیجیتالی کتابچین


کتابچین یک اپلیکیشن کتابخوان است که امکان مطالعه ی هزاران کتاب الکترونیک و صوتی را در هر زمان و مکان فراهم می کند.
در کتابچین شما می توانید نسخه الکترونیک کتابها را با یک سوم قیمت چاپی آنها خریداری نمایید . همچنین کتابهای رایگان زیادی نیز در دسترس شما خواهد بود که به راحتی می توانید دانلود و مطالعه کنید.


اپلیکیشن کتابچین در تمامی گوشی ها (اندروید و آی او اس) و همچنین کامپیوتر و لپ تاپ قابل اجراست.


دانلود کتابچین

ارسال نظر