PNUEB

جزئيات برگزاري آزمون ارشد فراگير پيام‌‌نور

1392/9/5
2444
0
كارت شركت در آزمون و برگ راهنماي مربوط از روز چهارشنبه 27 آذرماه بر روي سايت سازمان سنجش آموزش كشور قرار دارد

حسين توكلي مشاور ارشد رئيس سازمان سنجش آموزش كشور در گفت‌وگو با خبرگزاري فارس با اشاره به برگزاري آزمون فراگير دانشگاه پيام نور در صبح روز جمعه 29 آذرماه گفت: ثبت‌نام براي شركت در آزمون‌ دوره‌هاي فراگير كارشناسي ارشد دانشگاه پيام نور در 125 كد رشته امتحاني از روز يكشنبه 14 مهرماه از طريق سايت سازمان سنجش آموزش كشور آغاز شد و با در نظر گرفتن مهلت تمديد‌شده فرصت ثبت‌نام در روز پنجشنبه 25 مهرماه به پايان رسيد.
وي افزود: در اين آزمون تعداد 102 هزار و 884 نفر ثبت‌نام كرده‌اند كه از اين تعداد 51 هزار و 2 نفر مرد و 58 هزار و 882 نفر مرد هستند. به عبارت ديگر 46 و 41 صدم درصد داوطلبان زن و 53 و 59 صدم درصد آنها مرد هستند
توكلي با اشاره به برگزاري اين آزمون اذعان داشت: بر اساس برنامه زماني پيش‌بيني شده آزمون دوره‌هاي فراگير كارشناسي ارشد دانشگاه پيام نور در صبح روز جمعه 29 آذرماه در 87 شهرستان مختلف كشور برگزار خواهد شد.

مشاور ارشد رئيس سازمان سنجش آموزش كشور همچنين خاطرنشان كرد: اطلاعيه سازمان درباره نحوه پرينت كارت شركت در آزمون و همچنين رفع نواقص احتمالي و محل‌هاي آن در روز 25 آذرماه بر روي سايت سازمان سنجش آموزش كشور قرار داده مي‌شود و در نشريه پيك سنجش روز دوشنبه 25 آذرماه نيز منتشر مي‌شود.

وي ادامه داد: كارت شركت در آزمون و برگ راهنماي مربوط از روز چهارشنبه 27 آذرماه بر روي سايت سازمان سنجش آموزش كشور قرار داده شده و داوطلبان ثبت‌نام كننده ضرورت دارد از روز چهارشنبه 27 آذرماه تا ساعت 24 روز پنجشنبه 28 آذرماه به سايت سازمان سنجش آموزش كشور مراجعه و نسبت به پرينت كارت شركت در آزمون و برگ راهنما اقدام كنند.

 

 

منبع :

     پرتال دانشگاه پیام نور


امتیاز دهید
0
0 رای

فروشگاه کتاب دیجیتالی کتابچین


کتابچین یک اپلیکیشن کتابخوان است که امکان مطالعه ی هزاران کتاب الکترونیک و صوتی را در هر زمان و مکان فراهم می کند.
در کتابچین شما می توانید نسخه الکترونیک کتابها را با یک سوم قیمت چاپی آنها خریداری نمایید . همچنین کتابهای رایگان زیادی نیز در دسترس شما خواهد بود که به راحتی می توانید دانلود و مطالعه کنید.


اپلیکیشن کتابچین در تمامی گوشی ها (اندروید و آی او اس) و همچنین کامپیوتر و لپ تاپ قابل اجراست.


دانلود کتابچین

ارسال نظر