PNUEB

آغاز ثبت نام بدون آزمون کارشناسی پیام نور

1394/7/30
1773
0
ثبت نام بدون آزمون کارشناسی (براساس سوابق تحصيلي) پیام نور از ۴ آبان ماه آغاز می گردد

به گزارش پایگاه خبری کتابخانه الکترونیکی  پیام نور (pnueb) :ثبت نام بدون آزمون کارشناسی (براساس سوابق تحصيلي) پیام نور از ۴ آبان ماه آغاز می گردد.

بنا بر اطلاعیه سازمان سنجش ثبت نام رشته های مقطع کاردانی دوره روزانه دانشگاههای علوم پزشکی، رشته های تحصیلی موسسات آموزش عالي غيردولتي - غيرانتفاعي، دانشگاه پیام نور ومقطع کارشناسی پردیسهای دانشگاهی دانشگاه تهران وصنعتی شریف درکیش براساس سوابق تحصيلي از روز دوشنبه 4آبان آغاز و تا روز پنجشنبه 7 آبان پايان مي‌پذيرد.

كليه متقاضيان كه حداكثر تا تاريخ 30 بهمن 94 موفق به اخذ مدرك پيش دانشگاهي مي‌شوند می توانند كه در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه دقيق دفترچه راهنما و فراهم نمودن مدارك و اطلاعات مورد نياز ثبت‌نام به سایت سازمان سنجش مراجعه نمايند. دفترچه راهنماي ثبت‌نام و انتخاب رشته از روز دوشنبه مورخ 4آبان در سایت سازمان سنجش و همزمان در  پایگاه خبری کتابخانه الکترونیکی  پیام نور (pnueb) در دسترس خواهد بود.

توجه 1: هر داوطلب مي‌تواند علاوه بر انتخاب گروه آزمايشي اصلي (علوم رياضي و فني، علوم تجربي و علوم انساني) در گروه آزمايشي هنر و زبان خارجي نيز متقاضي شود.

توجه 2: داوطلباني كه در آزمون سراسري سال 1394 شركت نموده‌اند، مي‌توانند در صورت تمايل گروه آزمايشي انتخابي خود را نيز تغيير دهند.

توجه 3: پذیرفته شدگان ورودی بهمن ۹۴ (نیمسال دوم 95-94) می باشند.

هزينه ثبت‌نام  150/000 ریال بابت هر گروه آزمايشي است و به صورت اينترنتي همزمان با ثبت نام در سایت سازمان سنجش از طریق کارت های عضو شتاب و با داشتن رمز دوم صورت می پذیرد.

 


امتیاز دهید
0
0 رای

فروشگاه کتاب دیجیتالی کتابچین


کتابچین یک اپلیکیشن کتابخوان است که امکان مطالعه ی هزاران کتاب الکترونیک و صوتی را در هر زمان و مکان فراهم می کند.
در کتابچین شما می توانید نسخه الکترونیک کتابها را با یک سوم قیمت چاپی آنها خریداری نمایید . همچنین کتابهای رایگان زیادی نیز در دسترس شما خواهد بود که به راحتی می توانید دانلود و مطالعه کنید.


اپلیکیشن کتابچین در تمامی گوشی ها (اندروید و آی او اس) و همچنین کامپیوتر و لپ تاپ قابل اجراست.


دانلود کتابچین

ارسال نظر