PNUEB

اسامي پذيرفته شدگان رشته هاي خاص آزمون كارشناسی ارشد

1394/8/30
1386
0
نتایج تكميل ظرفيت و يا ظرفيتهاي جديد در برخي از كدرشته‌هاي تحصيلي آزمون ورودي تحصيلات تكميلي (كارشناسي ارشد ناپيوسته) سال 1394 اعلام گردید.

به گزارش پایگاه خبری کتابخانه الکترونیکی  پیام نور (pnueb) : نتایج تكميل ظرفيت و يا ظرفيتهاي جديد در برخي از كدرشته‌هاي تحصيلي آزمون ورودي تحصيلات تكميلي (كارشناسي ارشد ناپيوسته) سال 1394 اعلام گردید.

از داوطلباني كه اسامي آنان به عنوان  پذيرفته نهايي رشته هاي تحصيلي داراي شرايط خاص (رشته‌هاي مصاحبه‌دار و يا بورسيه) اعلام گرديده، دعوت مي‌نمايد كه در يكي از روزهاي دوشنبه مورخ 2/9/1394  و يا سه‌شنبه مورخ 1394/9/3، با به همراه داشتن مدارك لازم براي ثبت‌نام و ادامه تحصيل به موسسه آموزش عالي ذيربط مراجعه نمايند.

 تذكرات مهم:

1- پذيرفته شدگان مندرج چنانچه قبلاً در در رديف پذيرفته شدگان نهايي اين آزمون قرار گرفته‌اند، نمي‌بايست از محل قبولي قبلي خود انصراف دهند، بلكه با آنان همانند دانشجوي انتقالي رفتار خواهد شد و توسط موسسه محل قبولي جديد، مدارك ثبت‌نامي افراد مذكور از محل قبولي قبلي آنان درخواست مي‌گردد. ضمناً لازم به ذكر است كه مطابق ضوابط، قبولي قبلي اين دسته از داوطلبان نيز لغو مي‌باشد.

2- آن دسته از پذيرفته‌شدگاني كه اسامي آنان به عنوان پذيرفته شده نهايي در دوره‌هاي روزانه درج گرديده، حتي در صورت عدم ثبت‌نام در موسسه محل قبولي، حق ثبت‌نام و شركت در آزمون ورودي تحصيلات تكميلي سال 1395 را ندارند. 

3-  كليه پذيرفته شدگان مي‌بايست در زمان مقرر به منظور ثبت‌نام به موسسه محل قبولي خود مراجعه نمايند بديهي است عدم مراجعه بموقع براي ثبت‌نام به منزله انصراف قطعي از تحصيل آنان ذيربط تلقي مي‌گردد.

ضمناً داوطلبان گرامي مي‌توانند سوالات خود را با بخش پاسخگويي اينترنتي سازمان سنجش به نشاني: www.sanjesh.org در ميان گذاشته و يا با شماره تلفن 42163 با پيش شماره 021 تماس حاصل نمايند.

 

 برای مشاهده اسامی اینجا را کلیک کنید


امتیاز دهید
0
0 رای

فروشگاه کتاب دیجیتالی کتابچین


کتابچین یک اپلیکیشن کتابخوان است که امکان مطالعه ی هزاران کتاب الکترونیک و صوتی را در هر زمان و مکان فراهم می کند.
در کتابچین شما می توانید نسخه الکترونیک کتابها را با یک سوم قیمت چاپی آنها خریداری نمایید . همچنین کتابهای رایگان زیادی نیز در دسترس شما خواهد بود که به راحتی می توانید دانلود و مطالعه کنید.


اپلیکیشن کتابچین در تمامی گوشی ها (اندروید و آی او اس) و همچنین کامپیوتر و لپ تاپ قابل اجراست.


دانلود کتابچین

ارسال نظر