PNUEB

تاريخ ثبت ‌نام آزمون ورودي دوره دكتري (نيمه متمرکز)

1394/9/29
2284
0
منحصراً بصورت اينترنتي از روز یکشنبه 6 دی ماه آغاز می شود و روز سه شنبه 15 دی ماه پایان می پذیرد.

 به گزارش پایگاه خبری کتابخانه الکترونیکی پیام نور(pnueb) :آزمون ورودی دوره دکتری (Ph.D) نیمه متمرکز سال 95 برای پذیرش دانشجو در  7 گروه علوم انسانی، علوم پایه، فنی مهندسی، کشاورزی، دامپزشکی، هنر و زبان های خارجی برگزار می شود.
 ثبت نام برای شرکت در این آزمون منحصراً بصورت اينترنتي از روز یکشنبه 6 دی ماه آغاز می شود و روز سه شنبه 15 دی ماه پایان می پذیرد.

لذا كليه متقاضيان، ضرورت دارد كه در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه دقيق دفترچه راهنما  و فراهم نمودن مدارك و اطلاعات مورد نياز ثبت‌نام به سايت سازمان سنجش‌ آموزش كشور به نشاني:  www.sanjesh.org مراجعه و یا از طریق لینک ثبت نام ارائه شده از طریق همین سایت در اطلاعیه ثبت نام بعدی نسبت به شركت در آزمون ورودي دوره دكتري (نيمه متمركز Ph.D) سال 1394 اقدام نمايند.
با توجه به اينكه پرداخت هزينه ثبت‌نام به صورت اينترنتي انجام مي‌شود، داوطلبان لازم است به وسيله كارت‌هاي عضو شبكه بانكي شتاب كه پرداخت الكترونيكي آن‌ها فعال مي‌باشد، با مراجعه به سايت سازمان سنجش و پرداخت مبلغ 500.000 (پانصد هزار) ريال به عنوان وجه ثبت‌نام اقدام نمايند.
 داوطلبان لازم است پس از مطالعه دقیق دفترچه آزمون که از بزودی درهمین سایت قرار داده می شود، در محدوده زمانی ذکر شده و در صورت واجد شرایط بودن، نسبت به تکمیل تقاضانامه الکترونیکی ثبت نام اقدام کنند.

آزمون ورودی دوره دکتری (Ph.D) نیمه متمرکز سال 95 منحصراً در یک نیم روز در روز جمعه 14 اسفندماه 94 برگزار خواهد شد و داوطلبان باید در جلسه امتحان به سئوالات آزمون زبان خارجی، استعداد تحصیلی و سئوالات تخصصی پاسخ دهند.

توجه:  اطلاعیه تکمیلی ، لینک های ثبت نام و دفترچه راهنما و هرگونه تغییر پیرامون آزمون ورودی دوره دکتری (Ph.D) نیمه متمرکز سال 95 از طریق همین سایت قابل دسترسی و پیگیری می باشد.

 


امتیاز دهید
0
0 رای

فروشگاه کتاب دیجیتالی کتابچین


کتابچین یک اپلیکیشن کتابخوان است که امکان مطالعه ی هزاران کتاب الکترونیک و صوتی را در هر زمان و مکان فراهم می کند.
در کتابچین شما می توانید نسخه الکترونیک کتابها را با یک سوم قیمت چاپی آنها خریداری نمایید . همچنین کتابهای رایگان زیادی نیز در دسترس شما خواهد بود که به راحتی می توانید دانلود و مطالعه کنید.


اپلیکیشن کتابچین در تمامی گوشی ها (اندروید و آی او اس) و همچنین کامپیوتر و لپ تاپ قابل اجراست.


دانلود کتابچین

ارسال نظر