PNUEB

آغاز ثبت نام عتبات ویژه اساتید،دانشجویان و کارکنان دانشگاه

1395/3/12
2864
0
ثبت‌نام برای تشرف به عتبات عالیات از روز دوشنبه ۱۰ خرداد ماه از طریق سایت لبیک به نشانی www.labbayk.ir آغاز می شود و تا 25 خردادماه ادامه دارد.

به گزارش  پایگاه خبری کتابخانه الکترونیکی پیام نور (pnueb):  ثبت‌نام برای تشرف به عتبات عالیات از روز دوشنبه ۱۰ خرداد ماه از طریق سایت لبیک به نشانی www.labbayk.ir آغاز می شود و تا 25 خردادماه ادامه دارد.


به آن دسته از اساتید، دانشجویان و کارمندان دانشگاه که به صورت هوایی به عتبات عالیات اعزام شوند وام قرض الحسنه یک میلیون و پانصد هزار تومانی و زائرینی که به صورت زمینی اعزام شوند، وام یک میلیون تومانی تعلق می گیرد.


اعزام اساتید،دانشجویان و کارکنان به عتبات عالیات از اول مرداد ماه آغاز و تا ۸ آبان ماه ادامه خواهد یافت.


مهمترین ویژگی کاروانهای عتبات دانشگاهیان جوان بودن، اخذ مجوز خروج از کشور توسط ستادعمره و عتبات دانشگاهیان بدون وثیقه دانشجو، یکدست بودن کاروان ها از لحاظ سطح تحصیلات است و برنامه های ویژه فرهنگی قبل، حین و پس از سفر برای زائرین تدارک دیده شده است.


اساتید،دانشجویان متاهل،دانشجویان دختر و پسر و کارمندان مراکز دانشگاه پیام نور می توانند جهت ثبت نام و اعزام به عتبات عالیات اقدام نمایند.
زائرین ۷ شب را در شهرهای مقدس کشور عراق اقامت خواهند داشت و در این مدت به زیارت اماکن مقدس شهرهای نجف اشرف، کربلای معلی و کاظمین مشرف خواهند شد.


امتیاز دهید
3
6 رای

فروشگاه کتاب دیجیتالی کتابچین


کتابچین یک اپلیکیشن کتابخوان است که امکان مطالعه ی هزاران کتاب الکترونیک و صوتی را در هر زمان و مکان فراهم می کند.
در کتابچین شما می توانید نسخه الکترونیک کتابها را با یک سوم قیمت چاپی آنها خریداری نمایید . همچنین کتابهای رایگان زیادی نیز در دسترس شما خواهد بود که به راحتی می توانید دانلود و مطالعه کنید.


اپلیکیشن کتابچین در تمامی گوشی ها (اندروید و آی او اس) و همچنین کامپیوتر و لپ تاپ قابل اجراست.


دانلود کتابچین

ارسال نظر