PNUEB

دریافت کارت ورودبه جلسه امتحانات نیمسال اول96-95+ فیلم آموزشی دریافت کارت

1395/9/24
5025
2
کارت ورود به جلسه امتحانات نیمسال اول 96-95 پیام نور از 28 آذر در سیستم گلستان قابل دریافت است و امتحانات از 4 دی آغاز می شود
PnuebNews:

کارت ورود به جلسه امتحانات دانشگاه پیام نور از طریق سیستم گلستان قابل دریافت است

--------------------------------------------------------------------

دانشگاه پیام نور در تقویم آموزشی سال تحصیلی 96-95 ، زمان دریافت کارت ورود به جلسه امتحانات پایان ترم نیمسال اول 96-95 را ، از 28 آذر و تاریخ امتحانات را ، از 4 دی الی  28 دی اعلام نموده است.

--------------------------------------------------------------------

تجربه این چند وقت اخیر نشان داده که ممکن است دانشگاه پیام نور یکی دو روز دیرتر یا زودتر از 28 آذر امکان دریافت کارت ورود به جلسه امتحان را فراهم کند. بنابراین توصیه می شود که بخش اخبار پیام نور سایت pnueb را حتما دنبال کنید. به محض باز شدن امکان دریافت کارت در سیستم گلستان ، از همین بخش به اطلاع شما عزیزان می رسانیم تا با دسترسی سریع به سیستم گلستان ، کارت ورود به جلسه امتحان خود را براحتی دریافت کنید.

کارت ورود به جلسه امتحانات پیام نور چیست؟

همانطور که حتما می دانید ، برای شرکت در امتحانات پایان ترم پیام نور نیاز است که شما کارت ورود به جلسه امتحان را از طریق پورتال خود در سیستم گلستان دریافت نمایید.

کارت ورود به جلسه امتحانات پیام نور که به گزارش 428 سیستم گلستان نیز معروف است ، در واقع صفحه ای است که حاوی اطلاعات و مشخصات دانشجویی و شخصی شما به همراه دروسی که در ترم اخذ نموده اید و تاریخ و ساعت امتحانات است.

نحوه دریافت کارت ورود به جلسه امتحانات پیام نور

کارت ورود به جلسه امتحانات پیام نور را می توانید پس از ورود به حساب کاربری خود در سیستم گلستان ، از طریق بخش آموزش ---> گزارش هاي آموزش ----> دانشجو ---> اطلاعات ثبت نام و امتحان----> برنامه امتحان پايان ترم دانشجو دریافت کرده و سپس چاپ نمایید. (فیلم آموزشی دریافت کارت ورود به جلسه امتحان دانشگاه پیام نور در انتهای خبر قرار داده شده است)

ضرورت پرداخت شهریه برای دریافت کارت ورود به جلسه امتحان

تا زمانی که شهریه شما بطور کامل پرداخت نشده باشد ، سیستم گلستان اجازه دریافت کارت ورود به جلسه امتحان را به شما نمی دهد. حتما تا مدت باقیمانده نسبت به پرداخت شهریه دانشگاه پیام نور از طریق سیستم گلستان و منوی آموزش ---> گزارش های آموزش ---> شهریه ---> لیست ها و آمارها ---> 163- فرم واریز وجوه دانشگاه پیام نور اقدام نمایید.

نکته مهم در مورد کارت ورود به جلسه :

گاهی اوقات پیش می آید که حتی با پرداخت شهریه ، سیستم گلستان اجازه دسترسی به کارت ورود به جلسه امتحان را به شما نمی دهد. در این حالت ابتدا توجه کنید که اطلاعات شخصی ثبت شده شما در سیستم گلستان تکمیل و ثبت شده باشد.

بعضی مواقع دانشگاه از شما می خواهد که اطلاعات شخصی خود را به خصوص شماره ملی در سیستم گلستان تائید و یا تکمیل نمایید. پس حتما قسمت مشخصات خود را در سیستم گلستان بررسی کنید.

همچنین در برخی موارد دیده شده دانشگاه پیام نور شرکت در نظر سنجی اساتید را اجباری می نماید و تا شما در آن نظرسنجی که از طریق خود سیستم گلستان انجام میشود شرکت نکنید ، نمی توانید کارت ورود به جلسه امتحانات را دریافت کنید.

عکس خبر فوق در سایت گلستان

درافت کارت آزمون

 

فیلم آموزشی دریافت کارت ورود به جلسه آزمون دانشگاه پیام نور (منبع سایت گلستان)

 


امتیاز دهید
4.5
12 رای

فروشگاه کتاب دیجیتالی کتابچین


کتابچین یک اپلیکیشن کتابخوان است که امکان مطالعه ی هزاران کتاب الکترونیک و صوتی را در هر زمان و مکان فراهم می کند.
در کتابچین شما می توانید نسخه الکترونیک کتابها را با یک سوم قیمت چاپی آنها خریداری نمایید . همچنین کتابهای رایگان زیادی نیز در دسترس شما خواهد بود که به راحتی می توانید دانلود و مطالعه کنید.


اپلیکیشن کتابچین در تمامی گوشی ها (اندروید و آی او اس) و همچنین کامپیوتر و لپ تاپ قابل اجراست.


دانلود کتابچین

ارسال نظر

  1. کارت ورود به جلسه امتحانات پیامنوربهارستان

  2. خیلی ممنون از اطلاع رسانی سریع