PNUEB

سامانه آموزش تلویزیونی (IPTV) ویژه دانشجویان دانشگاه پیام نور

1395/4/22
4147
0
صندوق رفاه دانشجويان ، دانشگاه پيام نور و شركت به سیما براي راه انداري سامانه آموزش تلويزيوني (IPTV ) تفاهم نامه مشترك همكاري امضا كردند.

به گزارش پایگاه خبری کتابخانه الکترونیکی پیام نور (pnueb): صندوق رفاه دانشجويان ، دانشگاه پيام نور و شركت به سیما برای راه انداری سامانه آموزش تلويزيونی (IPTV ) تفاهم نامه مشترك همكاری امضا كردند.

بر اساس سامانه آموزش تلويزيونی -IPTV – دانشجويان دانشگاه پيام نور می توانند در تمام نقاط كشور به دروس  و آموزش های اين دانشگاه دسترسی داشته باشند و صندوق رفاه دانشجويان تمام هزينه اتصال دانشجويان به اين سامانه را پرداخت می كند.

پيش از اين مقرر بود دانشگاه پيام نور با صرف هرينه ای كلان اين سامانه را راه اندازی كند ولی هم اكنون صندوق رفاه دانشجويان هزينه دانشجويان را درقالب تسهيلات پرداخت می كند لذا دانشگاه پيام نور فقط محتوای دروس را در اختيار شركت مجری می گذارد.

گفتنی است:  هم اكنون فرايند تهيه دروس و بارگذاری آنها در اين سامانه در حال انجام است و  در مهرماه سال جاری  دانشجويان دانشگاه  پيام نور  در سراسر كشور می تواند از طريق تهيه سخت افزار و نرم افزار مربوطه از آن استفاده كنند.

 


امتیاز دهید
3.5
4 رای

فروشگاه کتاب دیجیتالی کتابچین


کتابچین یک اپلیکیشن کتابخوان است که امکان مطالعه ی هزاران کتاب الکترونیک و صوتی را در هر زمان و مکان فراهم می کند.
در کتابچین شما می توانید نسخه الکترونیک کتابها را با یک سوم قیمت چاپی آنها خریداری نمایید . همچنین کتابهای رایگان زیادی نیز در دسترس شما خواهد بود که به راحتی می توانید دانلود و مطالعه کنید.


اپلیکیشن کتابچین در تمامی گوشی ها (اندروید و آی او اس) و همچنین کامپیوتر و لپ تاپ قابل اجراست.


دانلود کتابچین

ارسال نظر