PNUEB

زمان ثبت نام بدون آزمون و تکمیل ظرفیت دانشگاه پیام نور

1395/7/10
2768
3
ثبت نام بدون آزمون و تکمیل ظرفیت دانشگاه پیام نور در دهه دوم مهر ماه انجام خواهد شد

به گزارش  پایگاه خبری کتابخانه الکترونیکی پیام نور (pnueb): دکتر فراهانی درخصوص ثبت نام مرحله تکمیل ظرفیت دانشگاه پیام نور گفت: با توجه به هماهنگی های انجام شده با سازمان سنجش و آموزش کشور ثبت نام بدون آزمون و تکمیل ظرفیت دانشگاه پیام نور در دهه دوم مهر ماه انجام خواهد شد .

توصیه به داوطلبان شرکت در تکمیل ظرفیت:
وی در توصیه به داوطلبان ورود به دانشگاه گفت: در این فرصت باقی مانده تا ایام انتخاب رشته تکمیل ظرفیت، این عزیزان می توانند با مراجعه به سایت دانشگاه و یا مراکز و واحد ها درسرار کشور از رشته هایی که ظرفیت پذیرش دارند آگاهی پیدا کنند.
 
پذیرش ناحیه ای در دانشگاه پیام نور به جای پذیرش بومی:
وی در ادامه با توجه به پذیرش ناحیه ای در دانشگاه گفت: قبلا پذیرش داوطلبان به صورت بومی انجام می شد ولی با توجه به رایزنی های انجام شده در این مرحله پذیرش دانشجو به صورت ناحیه ای بوده است و در هر ناحیه داوطلبان سه یا چهار استان عضو آن ناحیه می توانند نسبت به انتخاب رشته های موجود در آن ناحیه اقدام نمایند.
 
ناحیه بندی استانها در پیام نور:
دانشگاه پیام نور استانها را به نواحی مختلف تقسیم بندی کرده که هم شهریه آنها متفاوت است هم در پذیرش تکمیل ظرفیت موثر است.شما می توانید نواحی پیام نور را از اینجا مشاهده کنید.

امتیاز دهید
2
2 رای

فروشگاه کتاب دیجیتالی کتابچین


کتابچین یک اپلیکیشن کتابخوان است که امکان مطالعه ی هزاران کتاب الکترونیک و صوتی را در هر زمان و مکان فراهم می کند.
در کتابچین شما می توانید نسخه الکترونیک کتابها را با یک سوم قیمت چاپی آنها خریداری نمایید . همچنین کتابهای رایگان زیادی نیز در دسترس شما خواهد بود که به راحتی می توانید دانلود و مطالعه کنید.


اپلیکیشن کتابچین در تمامی گوشی ها (اندروید و آی او اس) و همچنین کامپیوتر و لپ تاپ قابل اجراست.


دانلود کتابچین

ارسال نظر

 1. سلام من میخوام بدون آزمون زبان بخونم واسه ثبت نام کی باید برم چند بار پرسیدم که سایتش بستس

  • 1396/7/18

   سلام.کاربر گرامی
   شما باید در تکمیل ظرفیت برای انتخاب رشته فوق اقدام نمایید. برای تکمیل ظرفیت هنوز زمانی مشخص نشده اما احتمالا تا ده روز آینده شروع شود

 2. سلام
  من توی دانشگاه پیام نور و از طریق کنکور قبول شدم، ولی رشته مورد علاقه من نیست.
  آیا من هم میتونم توی انتخاب رشته های بدون آزمون دانشگاه پیام نور شرکت کنم؟
  البته اینم بگم که سربازی نرفتم و مشمول هستم. آیا این موضوع مشکلی ایجاد میکنه؟

  • 1395/7/11

   سلام.دوست عزیز شمامی توانید با گذراندن حدود دوازده واحد از رشته ای که الان قبول شده این از امکان تغییر رشته دانشگاه پیام نور استفاده کنید.البته تغییررشته نیز شرایطی دارد که آن را باید رعایت کنید.در مورد شرکت در پذیرش بدون آزمون این مساله مهم است که شما تا چه تاریخی فرصت دارین؟تکمیل ظرفیت بدون آزمون پیام نور تا حدود ده روز آینده آغاز می شود.میتوانید از آن استفاده کنید.

 3. سلام
  لیست استانهایی که در یک ناحیه هستند رو از کجا میشه گیر آورد؟
  مثلا استان اصفهان، در کدوم ناحیه از دانشگاه پیام نور قرار میگیره؟ و استانهای هم جوارش کجا میشن؟
  ممنون

  • 1395/7/10

   سلام.دوست عزیز،ما قبلا در خبری نواحی مختلف کشورو معرفی کرده بودیم.لطفا خبر انتخاب واحد فقط با پرداخت شهریه ثابت_شهریه ثابت نواحی مختلف کشور را مطالعه نمایید.اصفهان جزو مناطق 1و2 کشور می باشد