PNUEB

تسهیلات مالی برای متقاضیان شرکت در مرحله تکمیل ظرفیت

1395/8/4
1585
1
دانشگاه پیام نور برای متقاضیان ثبت نام در تکمیل ظرفیت پیام نور تسهیلات مالی جدیدی در نظر گرفته است.

به گزارش  پایگاه خبری کتابخانه الکترونیکی پیام نور (pnueb): دانشگاه پیام نور برای متقاضیان ثبت نام در تکمیل ظرفیت پیام نور تسهیلات مالی جدیدی در نظر گرفته است.

دکتر حسنی از تسهیلات جدید مالی دانشگاه پیام نور برای متقاضیان ثبت نام در مرحله تکمیل ظرفیت این دانشگاه خبر داد و گفت: دانشگاه پیام نور به منظور رفاه حال داوطلبان شرایطی را فراهم کرده تا بتوانند صرفا با پرداخت 50 درصد شهریه ثابت ، ثبت نام و انتخاب واحد نمایند.

به عبارت بهتر با پرداخت مبلغی بین 60000 تومان تا 80000 تومان می توانید در دانشگاه پیام نور ثبت نام و انتخاب واحد کنید.

دکتر حسنی در ادامه سخنان خود گفت:متقاضیان ثبت نام در مرحله تکمیل ظرفیت همچنین می توانند برای دریافت وام قرض الحسنه اقدام نمایند.وی افزود: مهم ترین هدف دانشگاه برای ارائه اینگونه تسهیلات و همچنین وام های دانشجویی ایجاد شرایط تحصیل بدون دغدغه های مالی برای تمامی داوطلبان ورود به دانشگاه پیام نور است.وی مهلت بازپرداخت تسهیلات وام قرض الحسنه و همچینن مابقی شهریه را تا پایان ترم عنوان کرد.

مهلت تکمیل ظرفیت دانشگاه پیام نور تا 24 آبان می باشد.اطلاعات تکمیلی و نحوه ثبت نام  را می توانید ازلینک زیر دریافت کنید.

نحوه ثبت نام بدون آزمون و تکمیل ظرفیت دانشگاه پیام نور

 

 

 


امتیاز دهید
0
0 رای

فروشگاه کتاب دیجیتالی کتابچین


کتابچین یک اپلیکیشن کتابخوان است که امکان مطالعه ی هزاران کتاب الکترونیک و صوتی را در هر زمان و مکان فراهم می کند.
در کتابچین شما می توانید نسخه الکترونیک کتابها را با یک سوم قیمت چاپی آنها خریداری نمایید . همچنین کتابهای رایگان زیادی نیز در دسترس شما خواهد بود که به راحتی می توانید دانلود و مطالعه کنید.


اپلیکیشن کتابچین در تمامی گوشی ها (اندروید و آی او اس) و همچنین کامپیوتر و لپ تاپ قابل اجراست.


دانلود کتابچین

ارسال نظر

 1. سلام
  اگه کسی نتونه تا پایان ترم وام شهریه ای که از دانشگاه پیام نور گرفته رو تسویه کنه چی میشه؟
  اخراج میشه از دانشگاه یا اینکه اون ترم رو محروم میشه ؟
  ممنون از پاسختون

  • 1395/8/5

   سلام.کاربر گرامی،پرداخت وام و نحوه بازپرداخت آن از مواردی است که مربوط به هردانشگاه است و خود مسئول دانشگاه در مورد آن اظهار نظر میکند.وام های صتدوق رفاه دانشجویان که پس از اتمام تحصیل از شما بصورت قسطی دریافت می شود.وامهای قرض الحسنه دیگر منوط به تصمیم خود دانشگاه است